Serwis urządzeń PPOŻ

W ramach posiadanych uprawnień wykonujemy przeglądy techniczne systemów sygnalizacji pożaru, konserwacje oraz serwis.

Realizujemy przeglądy systemów oddymiania sterowanych elektrycznie i pneumatycznie

Wykonujemy przeglądy i remonty gaśnic, oferujemy także doradztwo w zakresie ich doboru.

Przeglądy techniczne i konserwacje wraz z pomiarem ciśnienia oraz wydajności hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych.

Urządzenia detekcji gazów wymagają okresowych serwisów, kalibracji, przeglądów i konserwacji. Oferujemy kompleksową obsługę systemów wykrywania gazów.

Świadczymy przeglądy techniczne i czynności konserwacyjne, zgodnie z zasadami i w sposób określony w Polskich Normach, dokumentacji techniczno-ruchowej oraz instrukcjach obsługi instalacji oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego.

Oferujemy przeglądy, konserwacje oraz naprawy przeciwpożarowych wyłączników prądu.

Serwis instalacji przeciwpożarowych

Zajmujemy się szeroko pojętymi zagadnieniami z zakresu usług przeciwpożarowych. Nasi specjaliści to absolwenci różnych kierunków inżynierskich oraz magisterskich. Zatrudniamy strażaków, ratowników medycznych oraz wielu absolwentów studiów podyplomowych, licznych kursów oraz szkoleń. Jesteśmy profesjonalistami w naszej branży.

Firedom to zespół wykonujący serwisy instalacji przeciwpożarowych. W trakcie wykonywanej pracy działamy jak jeden organizm.

Zapewniamy kompleksowe usługi odnoszące się do serwisu instalacji przeciwpożarowych. Do wykonywanych przez nas realizacji należą między innymi regularne przeglądy systemów oddymiania oraz systemów sygnalizacji pożaru. Nasi stali Klienci mogą liczyć także na dokładne i profesjonalne konserwacje oraz serwisy tych systemów.

Nasze zadania w zakresie serwisu ppoż to również przeglądy i remonty gaśnic oraz hydrantów (wewnętrznych i zewnętrznych). Taki sprzęt nie tylko obowiązkowo musi znajdować się w budynkach pracy, ale przede wszystkim być sprawny — w razie gdyby doszło do niespodziewanego pożaru.

Specjaliści od serwisu ppoż Firedom wykorzystają swoje wieloletnie doświadczenie oraz szeroko pojętą wiedzę, aby pomóc Ci w doborze gaśnicy i prawidłowym jej umiejscowieniu w wybranym lokalu, a także sprawdzą, czy hydrant wewnętrzny jest zainstalowany w odpowiednim miejscu i czy jest do niego bezpieczny i właściwy dostęp.

Firedom to też usługi przeglądu systemów wykrywania gazu, konserwacja i naprawa przeciwpożarowych wyłączników prądu oraz kompleksowa usługa związana z oświetleniem awaryjnym i ewakuacyjnym — tak bardzo istotnym w razie niespodziewanej katastrofy.

Serwis PPOŻ — zaufaj specjalistom

Wykonywanie serwisu instalacji przeciwpożarowych to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. W tej branży zawsze można nauczyć się czegoś nowego i z takim założeniem podchodzimy do wykonywanych przez nas zadań. Z przyjemnością rozmawiamy o wykonywanych przez nas serwisach ppoż podczas weekendowych spotkań towarzyskich. Cenimy to, że wspólnie możemy wymieniać się doświadczeniem i codziennie uczyć się od siebie nowych rzeczy.

Skontaktuj się z Firedom i przekonaj się, że współpraca z nami w ramach usług serwisu ppoż będzie przebiegać w przyjaznej atmosferze i bardzo profesjonalnym podejściu do wykonywanego zlecenia.