Usługi przeciwpożarowe (PPOŻ)

Wykonujemy audyty z zakresu ochrony przeciwpożarowej, które przeprowadzone odpowiednio wcześniej pozwalają wykryć wszelkie nieprawidłowości występujące w obiekcie.

Opracowujemy oraz aktualizujemy Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego zgodnie z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu MSWiA.

Oferujemy opracowania operatów przeciwpożarowych dla obiektów budowlanych lub ich części oraz innych miejsc przeznaczonych do zbierania, magazynowania lub przetwarzania odpadów.

Organizujemy próbne ewakuacje budynków wraz ze sporządzeniem protokołu z przeprowadzonych ćwiczeń.

Bazując na doświadczeniu i znajomości procedur, zapewniamy wsparcie w przygotowaniu budynków do odbioru przez Państwową Straż Pożarną.

Pełnimy zadania służby ochrony przeciwpożarowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Wykonujemy opracowania planów ewakuacyjnych dla obiektów na bazie aktualnego stanu lub, w razie potrzeby, wytyczając nowe drogi ewakuacyjne.

Ekspertyza PPOŻ Warszawa, Kielce, Wrocław, Poznań, Białystok, Kraków

Ekspertyza stanu ochrony przeciwpożarowej (ekspertyza PPOŻ) jest dokumentem, który umożliwia zastosowanie rozwiązań zamiennych w stosunku do  wymagań stawianych przez przepisy dotyczące ochrony przeciwpożarowej.

Specjaliści z FIREDOM zajmują się szeroko pojętymi usługami przeciwpożarowymi (usługami PPOŻ) oraz zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Usługi PPOŻ — co znajduje się w naszej ofercie

Zapoznaj się z bogatą ofertą naszych usług przeciwpożarowych. Jeśli masz wątpliwości związane z wyborem odpowiedniego działania, skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy Ci w podjęciu właściwej decyzji.

Audyt PPOŻ przeprowadzony odpowiednio wcześniej pozwoli wykryć wszelkie nieprawidłowości występujące w danym obiekcie. Nasi specjaliści — inżynierowie pożarnictwa oraz strażacy pracujący w Państwowej Straży Pożarnej — z niezwykłą starannością wykonują audyty z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Wieloletnie doświadczenie i niezbędne kwalifikacje naszego zespołu pozwalają na przygotowanie operatu przeciwpożarowego. Jeśli jesteś właścicielem firmy ubiegającej się o pozwolenie na gromadzenie lub przetwarzanie odpadów w określonym miejscu, to ta usługa jest przeznaczona dla Ciebie.

Zapoznaj się z bogatą ofertą naszych usług przeciwpożarowych. Jeśli masz wątpliwości związane z wyborem odpowiedniego działania, skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy Ci w podjęciu właściwej decyzji.

Próbne ewakuacje regularnie odbywają się w szkołach, zakładach pracy czy na uczelniach wyższych. Nasze szkolenia z ewakuacji przygotowują na ewentualną, realną sytuację, w której szybko i bez paniki konieczne będzie opuszczenie budynku zagrażającego zdrowiu lub życiu. Po zakończeniu ćwiczeń ewakuacyjnych sporządzamy odpowiedni protokół.

Jedna usługa PPOŻ — wiele działań. W ramach odbioru budynku przez straż pożarną nasze działania skierowane są przede wszystkim na sprawdzenie całego obiektu oraz dokładne sporządzenie dokumentacji w oparciu o stawiane wymagania. o stawiane wymagania.

Współpracujący z nami Klienci mogą liczyć na kompleksowy nadzór PPOŻ nad bezpieczeństwem pożarowym lokalu. Tym zadaniem zajmują się doświadczeni specjaliści z Państwowej Straży Pożarnej. Takie działania zapewniają najwyższą ochronę wszystkim osobom, które przebywają w danym budynku i pozwalają uniknąć przykrych konsekwencji związanych z ewentualnymi niedopatrzeniami.

Wykonujemy czytelne, proste do zrozumienia plany ewakuacyjne różnych miejsc (szkół, zakładów pracy). W ramach usług przeciwpożarowych zajmujemy się także wytyczeniem dróg ewakuacyjnych.

Wykonujemy Ekspertyzy stanu ochrony przeciwpożarowej, które umożliwiają zastosowanie rozwiązań zamiennych w stosunku do w stosunku do  wymagań stawianych przez przepisy dotyczące ochrony przeciwpożarowej.

Usługi PPOŻ — cennik

Nasz cennik zależny jest przede wszystkim od tego, na jaki rodzaj usług PPOŻ się zdecydujesz. Usługi PPOŻ wykonywane przez naszych pracowników wyceniane są indywidualnie dla każdego klienta. Dlatego już teraz zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami w celu poznania dokładnej kwoty usług przeciwpożarowych oraz zarezerwowania konkretnego terminu na wybraną usługę.