Praktyczne szkolenia przeciwpożarowe Kielce, Warszawa, Wrocław, Poznań, Białystok, Kraków

Dni bezpieczeństwa

Nasz zespół doświadczonych specjalistów w ramach świadczonych usług organizuje – jakże ważne – Dni bezpieczeństwa. Jest to bardzo ważna inicjatywa, która ma na celu uświadomienie tego, co jest najważniejsze w pracy – zdrowie i życie pracowników.

Dni bezpieczeństwa – co to takiego?

Dni bezpieczeństwa (organizowane często jako tydzień bezpieczeństwa) to inicjatywa, która ma na celu zbudowanie kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy. Dzięki niej jesteśmy w stanie zaszczepić w każdej osobie inny sposób myślenia, postępowania czy podejścia do zasad związanych z BHP, bezpieczeństwem przeciwpożarowym, zagrożeniami czy ryzykiem występującym w miejscu pracy.

Dni bezpieczeństwa z FIREDOM – w trosce o bezpieczeństwo ludzi

Wszyscy w FIREDOM wychodzimy zgodnie z założenia, że kwestie bezpieczeństwa, a także podniesienie świadomości ewentualnych zagrożeń są bardzo ważne dla każdej firmy. Organizujemy udane Dni bezpieczeństwa, z których skorzystało już wiele placówek. Nauka w formie różnych aktywności sprawia, że cała inicjatywa przeprowadzana jest w zdrowym duchu BHP, który trafia do każdego.

Safety day z FIREDOM– pod okiem specjalistów

FIREDOM zajmuje się kompleksową organizacją Dni bezpieczeństwa w całej Polsce. Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają rozległą wiedzę teoretyczną, a także umiejętności praktyczne z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego i BHP. To sprawia, że każda osoba może czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo przez cały okres trwania warsztatów.

Dzień bezpieczeństwa w FIREDOM – atrakcyjna i przyjazna forma nauki

Nasi specjaliści pokażą każdemu, że zagadnienia związane z bezpieczeństwem w pracy i w domu nie muszą być wcale nudne. Praktyczne zajęcia i konkursy sprawią, że każdy pracownik będzie miał okazję nauczyć się zasad i działań związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym oraz BHP w przyjaznej formie. Zdrowa rywalizacja z innymi pozytywnie napędza do działania, a co za tym idzie – jest świetną metodą nauki.

Organizacja Dni bezpieczeństwa przez FIREDOM to okazja nie tylko na zapoznanie się z pojęciami PPOŻ czy BHP, ale również sposób na jeszcze lepszą integrację zespołu, a co za tym idzie – polepszenie atmosfery w miejscu pracy.

Jesteś zainteresowany organizacją Dni bezpieczeństwa w Twoim miejscu pracy? Napisz do nas i poznaj naszą pełną ofertę, którą dopasowujemy do każdego indywidualnie – FIREDOM.